Kalendář akcí 

22. 9. 2023 17.30-19.30 hod. 

Setkání v kruhu žen se Súfijským cvičením

Pojďme se více potkávat, vzájemně se inspirovat, posdílet své příběhy a prožít podporu žen v síle kruhu.

22.9. budeme zároveň podpořeny silnými energiemi nejen v souvislosti s podzimní rovnodenností.

V průběhu setkání nás navíc čeká Súfijské cvičení - meditace pohybem pro harmonizaci srdeční čakry. Jednoduchá sestava posiluje a protahuje celé tělo. Pomáhá propojovat levou a pravou hemisféru, cvičí se ve stoje s doprovodem příjemné hudby. Závěrečná relaxace pro ukotvení v harmonii. Cvičení není fyzicky náročné, je to jemné plynutí v rytmu hudby a tepu srdce. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Vstupné 300 Kč/platba na místě v hotovosti

Přihlášení zde 

Ukázka cvičení  zde

12.(13.)-15. 10. 2023 

Harmonizační víkend pro ženy 

Usedlost je pro nás k dispozici od čtvrtka odpoledne. Společný program začne v pátek kolem 17.30 hod. lekcí jógy a večeří. Končíme v neděli odpoledne.

Přijeďte podle vašich možností. Ve čtvrtek si můžeme udělat procházku po okolí, povídat si nebo se každý po svém sladit s okolím a místem, kde budeme trávit společný čas. Páteční snídani a oběd si uděláme ještě společně, něco rychlého a zdravého nebo si na oběd můžeme zajít během procházky. Večeře již pro nás bude připravená. 

Co nás čeká

Lekce jógy - bioenergetická cvičení - meditace i v pohybu - nahlédnutí do svého nitra - zvukové harmonizace léčivými nástroji - sdílení v kruhu žen - příjemné prostředí - nádherná příroda - úzasná kuchyně - ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích (4 pokoje, 3 koupelny).

Cena 4 400 Kč

Záloha 2 200 Kč - záloha vám bude vrácena, pokud zrušíte pobyt maximálně 14 dní před víkendem tj. do 28.9. 2023. Při pozdějším zrušení se záloha nevrací, můžete však za sebe poslat náhradníka. Doplatek v hotovosti na místě.

Počet míst 10

Přihlášení a veškeré dotazy zde nebo na tel. 604 985 355. 

Na konci září všem přihlášeným zašlu podrobnější informace k pobytu.

listopad 2023

Přednáška o astrologii


Více informací postupně přidám...

listopad 2023 

Konstelace s Petrou Ševčíkovou

Více informací postupně přidám...

24. 11. 2023 

Kakaová ceremonie s Veronikou Hynkovou 

Více informací postupně přidám...

Ponoř se do Ticha a poslouchej...