Terapie Access Bars®

"Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou."


"S terapií Access Bars jsem se poprvé seznámila na kurzu v roce 2017, byla jsem touto jemnou a velmi účinnou pečující technikou doslova nadšená. Téměř každý, kdo mě znal mi prošel povinně/dobrovolně rukama.....a pak jsem potřebovala pauzu.....a nabízela jsem ji pouze svým blízkým.  

V posledních měsících jsem opět na tuto metodu začala více myslet, a když jsem začala dostávat dotazy i z venku, rozhodla jsem se, že tuto metodu opět nabídnu. "

 

Metoda Access Bars s lehkostí odstraňuje bloky v různých oblastech našeho života.

Na hlavě máme 32 bodů, jemnou stimulací těchto bodů dochází k uvolňování přesvědčení, bloků a limitů,  která v sobě podvědomě držíme.

Všechna omezení, která máme jsou pouze výtvorem naší mysli, jsou to přesvědčení, které jsme si o sobě vytvořili, a kterými se podvědomě řídíme. 

"Co by se stalo, kdybychom zmáčkli knoflík s názvem DELATE?" 

Co je nepotřebné, co již neslouží, co už je zvědoměno, ale v těle nám stále zůstává se vymaže a uvolní se prostor. Změní se náš dosavadní způsob nahlížení na život. Můžeme vnímat, že dochází ke změnám. Celý náš život se může změnit.

"Jaké by to bylo být otevřen něčemu novému, doposud nepoznanému?"


Metoda je vhodná pro dospělé i pro děti, nemá žádné kontraindikace.


Nemám moc ráda slibovat, s čím může jakákoliv metoda pomoci, zbytečně tak něco očekáváme. Za mě je to jemná pečující technika, při které si můžete přijít jen tak odpočinout, zrelaxovat tělo a hlavně vypnout mysl. Můžete přijít se záměrem, ale také nemusíte..co přijde je to, na co jste právě v tu  pravou chvíli připraveni. Život nás vede sám, tam kde máme být. Ukáže nám, co již můžeme odložit a co je ještě potřeba zvědomit.

Ponoř se do Ticha a poslouchej...