HARMONIZACE POHYBEM

Jóga se mnou

Při lekcích jógy se můžete těšit na protažení a posílení celého těla, na dechová a relaxační cvičení, zpívání (nebo poslouchání) manter, na zvuk tibetské mísy, melodického bubnu a dalších harmonizačních nástrojů, na vůně éterických olejů a hlavně...na čas strávený sama se sebou. Mé lekce jsou pokaždé jiné, nechávám se vést svým srdcem a naladěním skupiny. A jak se zklidňuji a zpomaluji já, tak se to odráží i na mých hodinách.

Jsem akreditovaná lektorka hatha jógy II. třídy. Kromě milovníků rychlých a silových stylů, jsou lekce vhodné pro každého.

Setkat se můžeme při skupinových či individuálních lekcích.

Individuální lekce jsou určeny pro začátečníky, budeme se věnovat vědomé práci s dechem a tělem, prostor bude i na relaxaci. V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat :)


Doporučení  

💚 včasný příchod nejpozději 5 minut předem

💚 do prostoru vstupujte v tichosti

💚 o zdravotním omezení mě, prosím, informujte před lekcí

💚 2 hodiny před lekcí nejíst těžká jídla

💚  během lekce nepijeme

💚 vezměte si pohodlné oblečení

💚 s sebou vlastní podložku (jsou i k zapůjčení, ale není nad ten pocit si rozbalit tu svou:)

💚 deky a polštářky jsou k dispozici

💚 respektujte své tělo 


Lekce jógy jsou v podobě kurzu, aktuálně od ledna do března 2023 každé pondělí a středa (v tuto chvíli jsou kurzy  již obsazené, ale můžete v daný den zkusit napsat, ne vždy se sejdeme všichni).


Pohyb je písní těla.

                      Vanda Scaravelliová


Meditace pohybem

Umět si sednout a chvíli jen tak být, spojit se sám se sebou a pak v tom tichu něco nalézt.

Pro spoustu lidí je to zdánlivě nemožné, pokud však cítíte, že vás to láká, že vás to přitahuje, jenže vaše mysl to stále řídí, možná můžete začít Osho aktivními meditacemi. Při těchto meditacích je aktivní tělo, pohyb se stává při poslechu hudby a pak při fázi ztišení se ztiší i mysl a vy jen jste, jen pozorujete.


Meditace přichází, když se v nitru rozhostí klid, hlavou neprolétne jediná myšlenka, necloumá vámi žádná touha a jste v naprostém tichu. Pouze v tomto tichu vychází na povrch pravda. Meditace je stav prázdné mysli.

Osho

Nabízím provázení těmito meditacemi

OSHO Kundalini meditace

OSHO Nataraj meditace

OSHO meditace Nadabrahma

https://www.osho-meditace.cz/meditace/

SÚFIJSKÉ cvičení  - meditace pohybem pro harmonizaci srdeční čakry, jednoduchá sestava posiluje a protahuje celé tělo, pomáhá propojovat levou pravou hemisféru, cvičí se ve stoje s doprovodem příjemné hudby, závěrečná relaxace pro ukotvení v harmonii.

 

Ponoř se do Ticha a poslouchej...