Harmonizace zvukem - energetická masáž léčivými nástroji

propojení léčivých zvuků a jemných doteků

Harmonizace zvukem je vhodná pro každého, kdo se chce odevzdat léčivé energii zvuku, zde není třeba slov, jen užívání hluboké relaxace a pozorování vlastních prožitků. Harmonizace zvukem je vlastně zvuková masáž, někdy se říká zvuková koupel či zvuková lázeň. Asi každý má zkušenost s nějakým druhem masáže, zvuková masáž je balzám pro tělo i pro duši.


Harmonizační nástroje poskytují široké spektrum zvuků. Zvuková energie proniká hmotou a vzniklé vibrace harmonizují tělesné tekutiny a každou buňku v těle. Dochází k hlubokému uvolnění, relaxaci a k propojení fyzické i jemněhmotné stránky. Každá buňka se tak může regenerovat, uvolńuje se veškerá disharmonie, uvolňují se myšlenky z každodenních starostí a tělo se může nastartovat k samoléčebnému procesu a obnově vnitřní síly. Vzniká tak prostor k působení moudrosti samotného těla.


Zvuková masáž probíhá v leže, kdy na sebe necháte působit zvuky rozličných nástrojů. Nástroje rozezním k poslechu a k působení vibrací na tělo. Nebo v případě tibetských mís přiložím na důležitá místa. Výborným pomocníkem pro harmonizaci čaker, kterými protéká životní energie jsou terapeutické ladičky. Ladičky se na jednotlivé základní čakry též přikládají nebo se vyčesávají bloky způsobující disharmonii. Pro plné odevzdání vesmírné energii se můžete nechat hýčkat křišťálovou pyramidou, která je zvukem nebeských zvonů.

„Musím se podělit o zážitek, ale jak popsat nepopsatelné, jak popsat dotyky andělů. Pocit, že se lehce vznáším, že jsem o půlku lehčí. Svět se zmenšil na tady a teď, čas zpomalil, mysl uvolněně vypnula své programy, najednou je prázdno, upadám do lehkého vědomého spánku, vnímám libozvučný cinkot, vibrace které jako kapičky lehkého deště dopadají na tělo, dotýkám se své duše, pociťuji silné chvění vibrujícího prostoru, harmonickou hudbu bez melodie, která nabízí cestu do vyšších sfér a záleží jen na mně, jestli se naladím a vyrazím....“

Aileen

 „Před časem jsem měla tu čest a harmonizaci zvukem u Katky prožít. Je to neuvěřitelně krásný zážitek, vřele doporučuji.“

Alena Š.


Ponoř se do Ticha a poslouchej...